Ogłoszenia duszpasterskie na XXX III Niedzielę Zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• We wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego Prezbitera.

• W środę wspomnienie ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

• W czwartek św. Cecylii Dziewicy i Męczennicy. Paniom Organistkom, Chórowi parafialnemu i wszystkim, którzy swoim śpiewem upiększają liturgię kościelna składamy życzenia wielu łask Bożych i opieki św. Cecylii.

• W sobotę świętych Męczenników Andrzeja Dung – Lac Prezbitera i Towarzyszy.

• W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla. Na mszach świętych będziemy odmawiać akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Prosimy zgłaszać swoich zmarłych do tzw. wymienianek rocznych.

• Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00 i w środę od 16:00 do 17:30.

• W przyszłą sobotę zapraszamy na spotkanie ministrantów na spotkanie na godzinę 11:00.

• Wymienianki w obecną niedzielę o godzinie 11:30. W przyszłym tygodniu o 18:00.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary na witraże.

• Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Tutka Charytatywna.”

• Mieszkańcom z ul Libelta 43 dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W następną sobotę prosimy o kolejne trzy rodziny z klatki 45.

• W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Bożena Grześkowiak. Polecamy ją Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu ….

• Kolejka sprzątania w Chojnie: Januchowscy Mariola i Krzysztof, Januchowscy Janusz i Barbara, Frieske Irena, Miler Danuta i Maciej.