Ogłoszenia duszpasterskie  na XXIV Niedzielę Zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek wspomnienie świętych Korneliusza Papieża oraz Cypriana Biskupa i Męczennika.
  • We środę święto świętego Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski.
  • W piątek świętych Męczenników: Andrzeja Kim Taegon Prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  • W sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  • Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  • W środę zapraszamy  na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W sobotę o godzinie 11:00 będzie zbiórka dla ministrantów w Gołańczy oraz o 12:00 w Chojnie.
  • W przyszłą niedzielę po mszy św. o 11:3o będzie spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej. W Chojnie spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych będzie w piątek bezpośrednio po mszy o 16:30.
  • Wymienianki w obecną niedzielę są odczytywane o godzinie 9:15 a za tydzień o 11:30.
  • Dziękujemy tym wszystkim, którzy wysprzątali kościół na niedzielę.
  • Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od godziny 8:30 do 10:00 , a w środę od 16:00 do 17:30.

Kolejka Sprzątania w Chojnie: Peryt Halina i Grzegorz, Lisiecka Kinga, Lisiecka Barbara, Marmurowicz Teresa i Krzysztof.