Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą.

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

 2. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

 3. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 4. W przyszłą niedzielę na wszystkich mszach niedzielnych począwszy od soboty, będzie błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary zebrane podczas błogosławieństwa będą przeznaczone na rzecz misjonarzy.

 • Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

 • Bardzo dziękuję za dokonane w tym tygodniu wpłaty na witraże. Serdeczne Bóg zapłać.

 • Bardzo prosimy nie stawiać samochodów na wjeździe do plebanii. Kapłani dojeżdżający z pomocą duszpasterską mają w ten sposób zamknięty dojazd do plebanii.

 1. Wymienianki w obecną niedzielę o 18:00, a za tydzień w sobotę o 18:00.

 2. Mieszkańcom z Piotrowskiego dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Za tydzień prosimy o kolejne trzy rodziny. Dziękujemy również parafianom z Dobieszewka za zadbanie o czystość kościoła w Chojnie i za piękny wystrój kwiatowy na odpust parafialny św. Małgorzaty.

 3. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00, a w środę od 16:00 do 17:30.

 4. W Chojnie rozpoczęliśmy renowację muru pruskiego kościoła. Przy okazji zlustrujemy stan rynien, opierzenia i dachówki.

 5. Kolejka sprzątania w Chojnie: Nowicki Tomasz i Natalia, Nowakowski Jan i Maria, Grześkowiak Wiesław i Bernardeta, Kowalski Antoni i Gabriela.