Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  • Od obecnej niedzieli zaczyna się Tydzień Misyjny.
  • We wtorek wspomnienie św. Jana Kantego Prezbitera.
  • W czwartek o godzinie 7:00 adoracja w intencji dzieci nienarodzonych. Tego dnia jest wspomnienie św. Jana Pawła II. Podczas mszy świętych odmówimy litanię do św. Jana Pawła II, a w piątek uczcimy relikwie św. Ojca Pio.

Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Zapraszamy na różaniec, który jest odmawiany codziennie o godzinie 16:00 w Chojnie i 17:30 w Gołańczy.
  • W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek w Chojnie po mszy św. zapraszamy na spotkanie młodzież i dzieci.
  • W piątek po mszy św. w Gołańczy zapraszamy na spotkanie naszą młodzież, szczególnie tych, którzy przyjęli sakrament bierzmowania, śpiewających i grających na instrumentach.
  • W sobotę o godzinie 11:00 jest zbiórka ministrantów. Prosimy ministrantów o przyniesienie komży i rewerendy.
  • W niedzielę o godzinie 16:00 w świetlicy przy policji będzie spotkanie dla niepełnosprawnych oraz tych, którzy chcieliby nieść pomoc jako wolontariusze.
  • Mieszkańcom z ul. Pałuckiej dziękujemy za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. W przyszłym tygodniu zapraszamy kolejne pięć
  • Wymienianki w przyszłą niedzielę będą przed mszą sobotnią o 18:00.
  • Bardzo proszę zgłaszać swoich zmarłych do wymienianek rocznych i jednorazowych.
  • W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 1.151 zł w Gołańczy i 93 zł w Chojnie. Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję bardzo dziękujemy.
  • Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00, a środę od 16:00 do 17:20.
  • W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Irena Mąka. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu . . .

Kolejka sprzątania w Chojnie: Peryt Halina i Grzegorz, Lisiecka Barbara, Marmurowicz Teresa i Krzysztof.