Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na  VII  Niedzielę Zmartwychwstania – Wniebowstąpienie.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  • We wtorek Wspomnienie św. Filipa Neri Prezbitera.
  • W piątek św. Urszuli Ledóchowskiej Dziewicy.
  • W przyszłą niedzielę jest uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny     i urodziny składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wpłacali w ostatnim tygodniu na remont kościoła, zarówno tym, którzy dokonali wpłaty na konto parafialne: 91 8959 0001 3900 0619 2000 0010 jak i tym, którzy czynili to bezpośrednio w biurze. Obecnie w naszym kościele trwają prace przy organach, a od początku czerwca zostaną postawione rusztowania w transepcie i rozpoczną się prace przy malowidłach.
  • Uroczysta Komunia święta w Chojnie będzie dnia 21 czerwca o godzinie 10:30. Dzieci komunijne zapraszam na spotkanie w sobotę na godzinę 15:00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom z Libelta 39 i 41 za wysprzątanie kościoła i ofiary na kwiat. Za tydzień prosimy rodziny z numerów 43 i 45.
  • Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00, a w środę od 16:00 do 17:30.
  • W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Maria Maternowska. Polecamy ją Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu ….
  • Kolejka sprzątania w Chojnie: Ciszewska Bożena i Henryk, Karolczak Wioletta i Dariusz, Janowiak Wiesław, Teodorczak Monika i Mariusz.