Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• We wtorek święto świętego Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski.

• W czwartek wspomnienie świętych Męczenników: Andrzeja Kim Taegon Prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

• W piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

• W niedzielę wspomnienie świętego Ojca Pio. Na mszach uczcimy relikwie św. Ojca Pio.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W sobotę o godzinie 11:00 będzie zbiórka dla ministrantów.

• W ubiegłym tygodniu w pielgrzymce do Sanktuarium Świętego Krzyża w Kcyni wzięły udział 94 osoby. Dziękuję Ks. Bartkowi prowadzącemu pielgrzymkę oraz wszystkim uczestnikom za trud pielgrzymowania i dar modlitwy

• Wymienianki w obecną niedzielę są odczytywane o godzinie 9:15 a za tydzień o 11:30.

• Mieszkańcom z ul. Libelta 25 dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W przyszła sobotę zapraszamy kolejne rodziny z klatki nr 27.

• Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od godziny 8:30 do 10:00 , a w środę od 16:00 do 17:30.

• W ubiegłym tygodniu zmarły: śp. Małgorzata Kałamajka i śp. Teresa Kowalska. Polecamy je miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu.

Kolejka Sprzątania w Chojnie: Kędziora Paulina, Derezińska Ewa i Ryszard, Lisiecki Tomasz, Sierszuła Renata i Zbigniew.