Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• W środę wspomnienie św. Antoniego Opata. Jest to również Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. Zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W piątek wspomnienie św. Jozafata Sebastiana Pelczara Biskupa.

• W przyszłą niedzielę uczcimy relikwie św. Ojca Pio.

• W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. W tych dniach modlimy się za babcie i dziadków. Niech dar modlitwy będzie wyrazem naszej wdzięczności za ich miłość.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Wymienianki roczne będą przed mszą św. o 18:00.

• Bardzo dziękuję mieszkańcom z ul. Cisowej za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W następnym tygodniu zapraszamy następne trzy rodziny.

• W czasie kolęd biuro parafialne jest otwarte w poniedziałek i środę od 8:30 do 9:30.