Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• W poniedziałek wspomnienie śp. Piusa X Papieża.

• We wtorek Najświętszej Maryi Panny Królowej.

• W czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła.

• W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Na mszach odmówione będą Ślubowania Jasnogórskie. Tego dnia będą również o godzinie 13:30 Dożynki Miejsko- Gminne. Dożynki parafialne będą w niedzielę 3 września na mszy o 11:30. W obecnym roku gospodarzem dożynek parafialnych będzie wioska Buszewo.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po mszy wieczornej zapraszam do plebanii na spotkanie wszystkich katechetów naszej parafii.

• Wymienianki w obecną niedzielę są odczytywane o godzinie 7:30.

• Mieszkańcom z Morakówka dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W przyszła sobotę zapraszamy kolejne rodziny.

• Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od godziny 8:30 do 10:00, a w środę od 16:00 do 17:30.