Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy.

• W środę na mszach świętych oddamy się pod opiekę św. Ojca Pio. Zapraszamy również na nabożeństwo do M. B. Nieustającej Pomocy

• W czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła. Zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej pomocy.

• W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

• W sobotę wspomnienie świętych: Tymoteusza i Tytusa – Biskupów.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Wymienianki roczne będą przed mszą św. o 18:00.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na witraże. Serdeczne Bóg zapłać.

• Bardzo dziękuję mieszkańcom z ul. Libelta 61 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W następnym tygodniu zapraszamy następne trzy rodziny z klatki 65.

• W czasie kolęd biuro parafialne jest otwarte w poniedziałek i środę od 9:00 do 10:00.

• W ubiegłym tygodniu zmarł : śp. Józef Koronka. Polecamy go miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu …

• Kolejka sprzątania w Chojnie: Grembowscy Anita i Paweł, Peryt Halina i Grzegorz, Belter Magdalena i Rafał.