Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu.

• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach odprawianych w naszym kościele za pośrednictwem kamery online. Zgodnie z zarządzeniem obowiązującym w naszym kraju, we mszach św. może uczestniczyć tylko 5 osób. Bardzo prosimy, aby na msze św. przychodziły po dwie osoby z rodzin zamawiających intencję mszalną na dany dzień (również w niedzielę). Do kościoła wchodzimy wejściem od strony zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Palmową. Prosimy przygotować palmy, które zostaną pobłogosławione w czasie mszy św.
  • Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  • Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalach poprzez kamerę online.
  • Uczestników kursu przedmałżeńskiego informujemy, że spotkanie z Poradnictwem Rodzinnym odbędzie się po Świętach Wielkanocnych.
  • Dziękujemy za ofiary na remont naszego kościoła. Zachęcamy do wpłat za pomocą przelewów na konto parafialne: 91 8959 0001 3900 0619 2000 0010
  • Ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego również prosimy wpłacać na konto parafialne.
  • Parafia w Gołańczy ogłasza przyjmowanie ofert na dzierżawę gruntów ornych należących do parafii. Oferty mają zawierać propozycję kwintali za jeden hektar gruntów lub stawkę złotych. Oferty należy składać do dnia 10 kwietnia 2020 w biurze parafialnym lub przez pocztę.
  • Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00, a w środę od 16:00 do 17:30. Czekając na wejście do biura proszę pozostawać od siebie w odległości 1,5 metra. Do biura proszę wchodzić pojedynczo.
  • Spowiedź przed Niedzielą Palmową jest odwołana. Do spowiedzi wielkanocnej można przystąpić po świętach, ponieważ okres spowiedzi trwa do uroczystości Zesłania Ducha św. Osoby, które pragną przystąpić do spowiedzi w obecnym czasie będą mogły się wyspowiadać w kaplicach bocznych przy wejściu na chór i przy prezbiterium pół godziny przed mszą św.
  • W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Urszuli Piwowarskiej. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu …

Kolejka sprzątania w Chojnie: Żebrzowska Dorota i Andrzej, Dzięciołowska Teresa i Kazimierz, Urbańska Aldona i Jan, Marmurowicz Maria i Tomasz.