Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Tego dnia uczcimy również relikwie św. Ojca Pio.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych.

• Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dokonali wpłat na remont kościoła na konto parafialne lub bezpośrednio w biurze parafialny. To dzięki tym wpłatom możemy prowadzić prace remontowe.

• W sobotę z dziećmi komunijnymi i chórem parafialnym nawiedziliśmy Sanktuarium w Licheniu. Przywozimy Wam wszystkim błogosławieństwo Najświętszej Maryi Panny.

• Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00, a w środę od 16:00 do 17:30.

• Rodzinom z ul. Margonińskiej dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty W przyszłą sobotę zapraszamy 3 następne rodziny.

• Cmentarz parafialny w Chojnie przeszedł inwentaryzację. Dzięki temu wszystkie groby mają swoją nową numerację. Proszę o zapoznanie się w następujący sposób: na stronie mogily.pl znajduje się do pobrania „Deklaracja Dysponenta”, którą proszę wypełnić i oddać w biurze parafialnym. Taką deklarację można również pobrać w zakrystii po mszy świętej. Deklaracje proszę składać do końca lipca. Z góry dziękuję za współpracę.

• Kolejka sprzątania w Chojnie: Łabędzka Wioletta, Łapacz Irena i Lech, Ciaś Eleonora i Mirosław, Igaczak Beata i Romuald.