Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII  Niedzielę Zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  • W dzisiejszą niedzielę jest dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  • Jutro mamy święto narodowe z okazji Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na msze św. które są odprawiana w porządku niedzielnym. Po mszy o godzinie 11:30 przejdziemy pod pomnik na Rynku, by oddać cześć naszym przodkom, którzy wywalczyli dla nas wolność.
  • We wtorek wspomnienie św. Jozafata Biskupa i Męczennika.
  • W środę świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Polskich Męczenników. Zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po mszy świętej wieczornej na nabożeństwo fatimskie.
  • Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  • Prosimy zgłaszać swoich zmarłych do tzw. wymienianek rocznych.
  • W dzisiejszą niedzielę o godzinie 16:00 będzie spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • Można zapisywać się na wyjazd do św. Rity w Fordonie.
  • W sobotę 16 listopada bezpośrednio po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla tych, którzy zgłosili się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
  • W ubiegłym tygodniu Miasto i Gmina Gołańcz wpłaciła na remont kościoła 50 tysięcy złotych. W imieniu naszej parafii składam na ręce Pana Burmistrza podziękowania dla wszystkich radnych. Dziękujemy również Kołu Łowieckiemu „Darz Bór” z Gołańczy, którzy wpłacili na remont kościoła 3 tysiące złotych oraz Polskiemu Związkowi Łowieckiemu – Okręg Piła, którzy wpłacili 500 złotych oraz P. Olechnowicz, którzy w swoim sklepie przeprowadzili zbiórkę pieniędzy. Zebrano 316 złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy przez swoje ofiary włączają się w remont naszego kościoła.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Kolejne sprzątanie w sobotę po mszy św. porannej.
  • Biuro parafialne będzie czynne we wtorek i w środę od 16:00 do 17:30.
  • Informujemy, że na stronie naszej parafii funkcjonuje w pełni kamera online, zarówno obraz i dźwięk.
  • Wymienianki w obecną niedzielę o godzinie 9:15, w przyszłą o 18:00.
  • Kolejka Sprzątania w Chojnie: Dobieszewko; Laskowski Piotr i Elżbieta, Dorsz Marek i Teresa, Grześkowiak Wiesław i Bernadeta, Kowalski Antoni i Gabriela.