Ogłoszenia duszpasterskie na XXX III Niedzielę Zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• W poniedziałek po mszy świętej wieczornej będzie nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

• W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy.

• W sobotę Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Prosimy zgłaszać swoich zmarłych do tzw. wymienianek rocznych.

• W obecną niedzielę przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Gdzie Bóg płacze, świat milczy, ty działaj”. Możemy nieść pomoc prześladowany za wiarę poprzez wysłanie SMS – a pod numer 72 405. Koszt 2,45 z vatem. Plakat informujący o tej akcji jest wywieszony w gablocie.

• W dzisiejszą niedzielę zapraszam na godzinę 16:00 na spotkanie Kręgu Biblijnego.

• Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00 i w środę od 16:00 do 17:30.

• Wymienianki w obecną niedzielę o godzinie 11:30. W przyszłym tygodniu w sobotę o 18:00.

• Na ekrany kin wchodzi bardzo ciekawy film pt: „Sprawa Chrystusa”. Opowiada on historię słynnego amerykańskiego dziennikarza śledczego i ateisty, który chce udowodnić, że Chrystus nie zmartwychwstał. Film będzie wyświetlany w kinach od 17 listopada.

• Mieszkańcom z Tomczyc dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W następną sobotę prosimy o kolejne trzy rodziny z ul. Akacjowej, począwszy od pierwszego numeru.