Ogłoszenia duszpasterskie na IX Niedzielę zwykłą.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• W środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

• W Czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z obrzędem poświęcenia ziół i wianków.

• W piątek uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Tego dnia jest Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie kapłanów. W tym dniu jest ostatnia eucharystyczna procesja wokół kościoła.

• W sobotę jest Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Przez cały tydzień trwa oktawa Bożego Ciała. Po mszy wieczornej będą procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła. Na zakończenie oktawy prosimy o zbudowanie ołtarzy Chawłodno, Morakówko, Krzyżanki i Bogdanowo.

• Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali piękne ołtarze na Boże Ciało. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w upiększenie i przeprowadzenie procesji Bożego Ciała: Strażakom i policji, którzy zadbali o bezpieczeństwo w czasie procesji, Bractwu Kurkowemu, Radnym Parafialnym, Chórowi Parafialnemu, Orkiestrze Gołanieckiej, Gołanieckiemu Ośrodkowi Kultury, za piękne nagłośnienie, Służbom Liturgicznym, dzieciom sypiącym kwiatki, dzieciom pierwszokomunijnym wszystkim, którzy nieśli sztandary, feletrony, chorągwie. Dziękujemy wszystkim, którzy zadbali o upiększenie swoich posesji.

• Wymienianki w obecną niedzielę o 18:00.

• Mieszkańcom z Krzyżanek dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Za tydzień prosimy o kolejne trzy rodziny.

• Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00, a w środę od 16:00 do 17:30.