Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.

• W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• Od poniedziałku do środy będą Dni Krzyżowe, podczas których modlimy się o dobre urodzaje oraz w intencji krajów głodujących

• W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Tego dnia jest Dzień Modlitw za Kościół w Chinach. Zapraszamy na nabożeństwo do matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W piątek wspomnienie św. Filipa Nereusza, Prezbitera. Od tego dnia rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego.

• W przyszłą niedzielę będzie Uroczystośc Wniebowstąpienia Pańskiego.

• Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych.

• Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane codziennie o godzinie 17:30.

• Mieszkańcom z Grabowa dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Za dwa tygodnie prosimy o kolejne trzy rodziny.

• Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 8:30 do 10:00, a w środę od 16:00 do 17:30.

• W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Edwardy Demskiej i śp. Reginy Różnowskiej. Polecamy je miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu ……