Intencje Mszalne

 

Sobota 16.02. 2019 r.

7:30 śp. Henryka Marmurowicz w 1 rocznicę śmierci.

16:30 – Chojna – śp. Joannę, Marcina, Mariolę, Tomasza Sobańskich, Józefa Hudzińskiego w 9 rocznicę śmierci Tomasza.

18:00

1.śp. Bronisławę, Jana Kowalskich i rodziców z obojga stron.

2.śp. Natalię Adamczewską – intencja od Darii, Dawida i Patrycji z rodzinami.

Chrzest: Antoniny Jakubiak, Mikołaja i Kacpra Stachowiak.

Niedziela 17.02. 2019 r.  

7:30 śp. Jana Nonna w 30 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Nonna i Wojciechowskich – intencja od syna Juliana z rodziną.

      9:15 –

1. śp. Mariana Głusiec w 3 rocznicę śmierci – intencja od wnuczki Elżbiety z rodziną.

2. śp. Romana Szczepaniak w 30 rocznicę śmierci, Władysławę, Czesławę, Floriana Szczepaniak, Janinę, Karola Stempniak, Teresę Bugaj i zmarłych z rodziny.

10:30 – Chojna

1. śp. Pelagię, Szczepana, Stanisława Kazimierczak, Pawła i Franciszka Błaszczyk.
2. Śp. MałgorzatęLisiecką – intencja od męża z córkami i synami.

11:30

1. śp. Ireneusza Woźniak w 1 rocznicę śmierci.
2. śp. Joannę Ciszewską – intencja od syna Mirosława z żoną.

Chrzest Lilianny Zofii Puweł.  Błogosławieństwo dziecka Bartosza Kłosowskiego w 1 urodziny.

 18:00 – śp. Michała Kelm – intencja od koleżanek i kolegów z Morakówka i Wągrowca.


Poniedziałek 18.02. 2019 r.

7:30 – śp. Władysława Sejud w 3 rocznicę śmierci i Jarosława Sejud.

18:00

  1. śp. Michała Kelm m- intencja od rodziny Kelmów i Szkutnickich.

  2. śp. Michała Kelm – intencja od rodziny Pijanowskich, Zielińskich i Palickich.

Wtorek 19.02. 2019 r.

7:30 – śp. Reginę Siwka.

18:00 –

  1. śp. Natalię Adamczewską – intencja od mieszkańców Bogdanowa.

  2. śp. Natalię Adamczewską – intencja od rodziny Przybylskich z ojcem.

Środa 20.02. 2019 r.

7:30 – śp. Teresę Polachowską – intencja od rodziny Jankowskich z Grabowa.

18:00 –

  1. śp. Stanisława Kelm – intencja od cioci Lucyny z rodzinami.

  2. śp. Stanisława Kelm – intencja od Małgorzaty z rodziną.

Czwartek 21.02.2019 r.

7:30 – śp. Mariannę Kutka – intencja od chrześniaczki Ewy z rodziną.

18:00 –

  1. śp. Krystynę Fedurek – intencja od rodziny Pierogów z Jaworzna i Lubaczowa.

  2. śp. Krystynę Fedurek – intencja od syna marka z żona i rodziną.

Piątek 22.15. 2019 r.

7:30 – śp. Ryszarda Iwińskiego – intencja od rodziny Pawelskich.

16:30 – Chojna – śp. Jana Niedbalskiego – intencja od wnuka Waldemara z rodziną.

18:00

  1. śp. Irenę Brożek – intencja od rodziny Błażak z Tomczyc.

  2. śp. Władysława Woźniak – intencja od syna Leszka z rodziną.

Sobota 23.02. 2019 r.

7:30 – śp. Krystynę Wachowiak – intencja od rodziny Wodkowskich.

16:30 – Chojna –

1.w intencji Heleny Kemnitz w 60 urodziny z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze – intencja od męża i wnuków.

2 śp. Marię w 16 rocznicę śmierci, Eugeniusza Buczkowskich, Alicję Andrzejewską i rodziców z obojga stron.

18:00

1.śp. Michała Kelm – intencja od brata Marcina.

2.śp. Michała Kelm – intencja od brata Mateusza z żoną i rodziną.

Chrzest: Stefana Kelm.

Niedziela 24.02. 2019 r.

7:30

  1. śp. Józefa Czaplińskiego w 5 rocznicę śmierci.

  2. Śp. Annę, Tadeusza Sudyka, Zenobię i Stefana Dobrzykowskich.

9:15 –

1. śp. Mariana Gościńskiego w 2 rocznicę śmierci.

2. śp. Krystynę Fedurek – intencja od córki Danuty z mężem i dziećmi.

10:30 – Chojna

  1. śp. Leona Kemnitz z okazji imienin.

  2. Śp. Małgorzatę Lisiecką – w 1 rocznicęśmierci i Karola Lisieckiego w 10 rocznicę śmierci – intencja od ojca, córek, synowych i wnuczki.

11:30

  1. śp. Ryszarda Rogackiego – intencja od sąsiadów z ul. Kościelnej.

  2. śp. Janinę Kalka, zmarłych z rodziny Kalków, Sypniewskich, Stawikowskich i Cecylii Kujawa.

18:00 – śp. Krystynę Fedurek – intencja od wnuczki Katarzyny z Piotrem i córki Leny.