Intencje Mszalne

Poniedziałek  24.02. 2020 r.

7:30 – Śp.  Marię Klapecką – intencja od wnuka Przemka z rodziną.

18:00 –

1.Śp. Melanię Mikołajczak – intencja od chrześniaczki Lidki z rodziną.

2.Śp. Antoniego Purczyńskiego – intencja od chrześniaka Daniela.

 

Wtorek 25.02. 2020 r.

7:30 – Śp. Ryszarda Marciniaka – intencja od Damiana i Piotra z rodzinami.

18:00 –

1.Śp. Krystynę Woźnicką – intencja od siostry Czesławy z mężem.

2.Śp. Krystynę Woźnicką – intencja od siostrzenicy Magdaleny z mężem.

 

Środa 26.02. 2020 r.

7:30 –  z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich ofiarodawców wspomagających remont naszego Kościoła.

9:15 –

1.Śp. Zbigniewa Okuniewskiego – intencja od rodziny Pastuła i Jarczyńskich z Czerlina.

2.Śp. Zbigniewa Okuniewskiego – intencja od wuja Mirosława z rodziną.

16:30 – Chojna – Śp. Stanisława Sobańskiego – intencja od córki Kasi z rodziną.

18:00 –

  1. Śp. Stefana From, Wiktora, Joannę i Piotra Chudzińskich.
  2. Śp. Antoniego Purczyńskiego – intencja od rodziny Czerwińskich i Marii Bigos.

 

Czwartek 27.02. 2020 r.

7:30 – w intencji parafii.

18:00 –

1.Śp. Bronisława Pawlickiego – intencja od córki Honoraty i wnuków.

2.Śp.Tomasza Zmudzińskiego w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny – intencja od żony, dzieci i wnuków.

 

Piątek 28..02. 2020 r.

7:30 – Śp. Ryszarda Marciniaka – intencja od wspólnoty mieszkaniowej  Rynek 13.

16:30 – Chojna – Śp. rodziców Felicję, Edmunda Urbańskich, Stefanię, Czesława Zorackich.

18:00 –

1.Śp. Wacława Kluj – intencja od córki Bożeny z rodziną.

2.Śp. Franciszka Bączkowskiego.

 

Sobota  29.02. 2020 r.

7:30 – Śp. Zbigniewa Okuniewskiego – intencja od rodziny Szala z Panigrodza.

16:30 – Chojna – Śp. Teresę w 6 rocznicę śmierci, Jana, Mieczysława Ciszewskich, Zofię i Ignacego Poznańskich.

18:00 –

1.Śp. Melanię Mikołajczak – intencja od Krzysi z córkami.

2.W intencji Lidki i Darka w 7 rocznicę  ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze.    Chrzest Huberta Kranz.

 

Niedziela 01.03. 2020 r.

7:30 –  w 36 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze.

9:15 –

  1. Śp. Urszulę, Jerzego i Cecylię Sobieszczyk, Krystynę, Jana Należytych – intencja od córki Andżeliki.
  2. Śp. Anielę Okuniewską i zmarłych z rodziny Okuniewskich – intencja od córki Henryki.

10:30 – Chojna –

1.Śp. Kunegundę, Honoriusza Felskich i Kazimierę Betańską.

2.Śp. Pawła, Jerzego, Zofię Nowakowskich w 10 rocznicę  mamy Zofii.

11:30 –

  1. Śp. Lucynę Jankowską. Janinę, Kazimierza Włodarskich oraz dziadków.
  2. Śp. Helenę Skrzypczak – intencja od rodziny Błażak z Tomczyc.
  3. W intencji Kacpra w 18 urodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo na całe dorosłe życie.

 18:00 – Śp. Aleksandra Brylewskiego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny z obojga stron.