Archiwa autora: Parafia

PLAN KOLĘD 2018/2019

Plan kolędy na rok 2018/2019

 

Czwartek 27.12.2018 – godzina 10:00 – Tomczyce – 2 księży.

Piątek 28.12.2018 – godzina 10:00 – Chawłodno – 2 księży.

Sobota 29.12.2018 – godzina 10:00

  1. Bogdanowo
  2. Buszewo

 Niedziela 30.12.2018 – godzina 13:00

  1. Cisowa – 2 księży.

 Środa 02.01.2019 – godzina 14:30

  1. Libelta nr 65A, 65B i 65C.
  2. Libelta nr 59, 61, 63 i sklep.
  3. Lipowa

 Czwartek 03.01.2019 – godzina 14:30  

  1. Libelta nr 71, 73, 75 i 79.
  2. Libelta nr 69A, 69B, 67A i 67B.
  3. Składowa i Dworcowa.

Piątek 04.01.2019 – godzina 14:30 

  1. Libelta 35, 37 i 39.
  2. Libelta 41, 43 i 45.
  3. Potulin Huby – godzina 14:00

 Sobota 05.01.2019

  1. Morakówko – godzina 13:00
  2. Dobieszewko – godzina 10:00

 Niedziela 06.01.2019 – Kolędy nie ma.

 Poniedziałek 07.01.2019 – godzina 14:30

  1. Libelta 23, 25, 27.
  2. Libelta 29, 31, 33.

3.Potulin – bloki  1 i 2 – godzina 14:00

 Wtorek 08.01.2019 – godzina 14:30

  1. Libelta 53, 55, 57.
  2. Libelta 47, 49, 51.
  3. Potulin – bloki 3 i 4 – godzina 14:00

 Środa 09.01.2019 – godzina 14:30

  1. Libelta 13, 15.
  2. Libelta 17, 19, 21.
  3. Potulin od nr 1 – godzina 14:00

 Czwartek 10.01.2019 – godzina 14:30

  1. ul. Libelta 9 i 11.
  2. Ks. Mrotka i ul. Libelta domki jednorodzinne.
  3. Jeziorki – godzina 14:00

 Piątek 11.01.2019 – godzina 14:30

  1. Smolary Huby
  2. Brzozowa i Orzechowa
  3. Chojna – godzina 10:00

Sobota 12.01.2019

  1. Powstańców Wielkopolskich – godzina 13:00
  2. Chojna – godzina 10:00

 Niedziela 13.01.2019 –godzina 13:00 – ul. Sportowa – 2 księży.

 Poniedziałek 14.01.2019 – godzina 14:30 – ul. dr. Kowalika od bloku przy Urzędzie Miasta – dwóch księży.

 Wtorek 15.01.2019 – godzina 14:30 – ul. Rynek – 2 księży.

 Środa 16.01.2019 – godzina 14:30 – ul. Kompanii Gołanieckiej – 2 księży.

 Czwartek 17.01.2019 – godzina 14:30 – ul. Pałucka – 2 księży.

 Piątek 18.01.2019 – godzina 14:30 – Smolary, Hutten-Czapski,

ppł. Kowalskiego – 2 księży.

 Sobota 19.01.2019 – godzina 10:00

  1. Grabowo
  2. Krzyżanki

Niedziela 20.01.2019 – godzina 13:00 – ul. Osada cała od Oleszna – 2 księży.

 Poniedziałek 21.01.2019 – godzina 14:30

  1. Zamkowa.
  2. Poprzeczna i Jeziorna.

 Wtorek 22.01.2019 – godzina 14:30

  1. Margonińska i Polna.
  2. dr. Piotrowskiego.

 Środa 23.01.2019 – godzina 14:30  

  1. Świerkowa
  2. Wilkońskiego

 Czwartek 24.01.2019 – godzina 14:30 Walki Młodych – prawa strona (numery parzyste) – 2 księży. Bez baraków!

 Piątek 25.01.2019  – godzina 14:30

  1. Kościelna (od numeru pierwszego)
  2. Bloki na ul. Walki Młodych

 Sobota  26.01.2019 – godzina 13:00

  1. Akacjowa.
  2. Klasztorna (od końca)

 Niedziela  27.01.2019 – godzina 13:00

  1. Walki Młodych od 1 do 31.
  2. Walki Młodych od 35 do końca.

 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2018

Plan rekolekcji wielkopostnych.

SOBOTA 10.03.2018r.

18:00 – msza święta z nauka ogólną.

NIEDZIELA 11.03. 2018.

7:30 – msza święta z nauką ogólną.

9:15 – msza święta z nauką ogólną.

10:30 – Czesławice – msza św. z nauką ogólną.

11:30 – msza święta z nauką dla dzieci.

17:00 – „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym.

18:00 – msza św. z nauką ogólną.

PONIEDZIAŁEK 12.03.2018.

8:00 – msza św. z nauka dla młodzieży ponad gimnazjalnej.

9:30 – msza św. z nauką dla klas II i III gimnazjum oraz VII

podstawowej.

11:00 – msza św. z nauką dla dzieci.

16:00 – Czesławice – msza św. z nauką ogólną.

18:00 – msza św. z nauką ogólną. Po mszy św. nauka dla rodziców.

WTOREK 13.03.2018.

8:00 – nauka dla młodzieży ponad gimnazjalnej.

9:30 – nauka dla klas II i III gimnazjum oraz VII podstawowej.

11:00 – nauka dla dzieci.

16:00 – Czesławice – msza święta z nauką ogólną.

18:00 – msza święta z nauką dla wszystkich. Po mszy świętej nabożeństwo fatimskie.

ŚRODA 14.03.2018.

8:00 – msza św. z nauką dla młodzieży ponad gimnazjalnej.

9:30 – msza św. z nauką dla klas II i III gimnazjum oraz VII podstawowej.

11:00 – msza św. z nauką dla dzieci.

16: 00 – Czesławice – msza św. z nauką ogólną.

18:00 – msza św. z nauką ogólną.

PLAN KOLĘDY 2017/2018

Plan kolędy na rok 2017/2018

Środa 27.12.2017 – godzina 10:00 – Tomczyc 2 księży.

Czwartek 28.12.2017 – godzina 10:00Czesławice – 2 księży.

Piątek 29.12.2017 – godzina 10:00

  1. Bogdanowo
  2. Buszewo

Sobota 30.12.2017 – godzina 10:00Chawłodno 2 księży.

Wtorek 02.01.2018 – godzina 10:00 –

  1. Grabowo
  2. Krzyżanki

Środa 03.01.2018 – godzina 14:30 – Walki Młodych – prawa strona (numery parzyste) – 2 księży. Bez baraków !

Czwartek 04.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. ul. Walki Młodych od 1 do 31.
  2. ul. Walki Młodych od 35 do końca.

Piątek 05.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. Libelta nr. 65A, 65B i 65C.
  2. Libelta nr. 59, 61, 63 i sklep.

Sobota 06.01.2017 – Kolędy nie ma.

Niedziela 07.01.2018 – godzina 13:00 –

  1. Libelta nr. 71, 73, 75 i 79.
  2. Libelta 69A, 69B, 67A i 67B.

Poniedziałek 08.01.2017 – godzina 14:30 –

  1. ul. Libelta 35, 37 i 39.
  2. ul. Libelta 41, 43 i 45.

Wtorek 09.01.2017 – godzina 14:30 –

  1. ul. Libelta 23, 25, 27.
  2. ul. Libelta 29, 31, 33.

Środa 10.01.2018 – godzina 14:30.

  1. ul. Libelta 53, 55, 57.
  2. ul. Libelta 47, 49, 51.

Czwartek 11.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. u. Libelta 13, 15.
  2. ul. Libelta 17, 19 21.

Piątek 12.01.2018 –godzina 14:30 –

  1. u Libelta 9 i 1l.
  2. ul. Ks. Mrotka i ul. Libelta domki jednorodzinne.

Sobota 13.01.2018 –godzina 10:00 – ul. Sportowa 2 księży.

Niedziela 14.01.2018 – godzina 13:00 – ul. Dr Kowalika od bloku przy Urzędzie Gminy – dwóch księży.

Poniedziałek 15.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. ul. Świerkowa
  2. ul. Wilkońskiego.

Wtorek 16.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. ul. Powstańców Wielkopolskich
  2. ul. Kościelna.

Środa 17.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. ul. Zamkowa.
  2. ul. Poprzeczna i Jeziorna.

Czwartek 18.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. ul. Akacjowa.
  2. ul. Klasztorna od 1 numeru.

Piątek 19.01.2018 – godzina 14:30ul. Osada cała od Oleszna – 2 księży.

Sobota 20.01.2018 –

  1. Morakówko – godzina 10:00
  2. Bloki na ul. Walki Młodych – godzina 13:00

Niedziela 21.01.2018 – godzina 13:00

  1. ul. Margonińska i Polna.
  2. ul. dr. Piotrowskiego.

Poniedziałek 22.01.2018. – godzina 14:30 –

  1. Smolary Huby
  2. ul. Brzozowa i Orzechowa

Wtorek 23.01.2018 – godzina 14:30 ul. Cisowa – 2 księży.

Środa 24.01.2018 – godzina 14:30 –

  1. ul. Lipowa
  2. ul. Składowa i Dworcowa.

Czwartek 25.01.2018 – godzina 14:30 – Smolary, Hutten Czapski, ppł. Kowalskiego.- – 2 księży.

Piątek 26.01.2018 – godzina 14:30 – ul. Pałucka – 2 księży.

Sobota 27.01.2018 – godzina 13:00 – ul. Kompanii Gołanieckiej – 2 księży.

Niedziela 28.01.2018 – godzina 13:00 – ul. Rynek – 2 księży.