13310353_1155579777807503_6564072880132357531_n

LEDNICA 2016

4 czerwca 2016 r. grupa młodzieży  z naszej wspólnoty parafialnej wraz z Księdzem Bartkiem uczestniczyła w Spotkaniu Lednica 2000, której tegoroczne hasło brzmiało „AMEN”. Młodzi z Gołańczy trwali na modlitwie oraz chwalili Pana Boga śpiewem i tańcem oraz uczestniczyli we Mszy Świętej, której przewodniczył Prymas Polski Ks. Abp Wojciech Polak. Na zakończenie Młodzi przeszli przez Bramę Tysiąclecia – Lednicką Rybę. Dla większości młodych ludzi był to pierwszy w życiu wyjazd na Pola Lednickie, gdzie w taki sposób spotkali się z Bogiem i mogli chwalić Boga razem z ludźmi z całej Polski, jak i ze świata. Jak sami mówili, było to niesamowite przeżycie duchowe, pojednali się z Bogiem poprzez sakrament pokuty, uczestniczyli w modlitwie uwielbienia, oraz poznali ludzi z różnych zakątków Polski. Chcą wrócić tu razem z ks. Bartkiem za rok może w jeszcze większym gronie osób z naszej wspólnoty parafialnej i na nowo odkryć Chrystusa….

<AMEN>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *